Ми беремо участь

Пошукова форма

Ревалідації програми курсу "Управління ланцюгами поставок (Вищий диплом FIATA)"

22 Березень
2018

13.03.2018 р в Цюриху (Швейцарія) пройшла чергову (другу) ревалідацію програми курсу "Управління ланцюгами поставок (Вищий диплом FIATA)", розроблена асоційованим членом FIATA Асоціацією транспортно-експедиторських і логістичних організацій України Асоціація "Укрзовніштранс" за підтримки АТ "ПЛАСКЕ" і за сприяння кафедри "Менеджменту зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності" Одеського національного політехнічного університету.

Дана програма першої в світі була захищена 4 жовтня 2010 року на Всесвітньому конгресі FIATA в м Бангкок, Таїланд.

Ревалідації відбулася в ході 43-й сесії валідації навчальних програм національних асоціацій - членів FIATA.

Україна в роботі попереднього наради була представлена ​​індивідуальним членом FIATA - організацією АТ "ПЛАСКЕ" в особі Артем Хачатурян.

Навчання за даною програмою проводить АТ «ПЛАСКЕ» (м.Одеса, вул. Маразлієвська 14 А). В ході проходження курсу слухачі здають екзаменаційні роботи з кожного модуля і готують дипломну роботу.

За умови успішного складання всіх екзаменаційних робіт слухачі отримують Вищий диплом FIATA, який гарантує високі стандарти підготовки та визнається як свідчення вищої кваліфікації в галузі управління ланцюгами поставок практично у всіх країнах світу.

Джерело: Plaske Cargo