Ми беремо участь

Пошукова форма

БАЧЕННЯ І МІСІЯ

Працюючи над аналізом «корпоративної ДНК» АСОЦІАЦІЇ «УКРЗОВНІШТРАНС», ми усвідомлюємо, який серйозний шлях було нами пройдено у справі становлення української транспортно-експедиторської галузі, так само як і те, скільки звершень іще попереду.

Ми пишаємося тим, що АСОЦІАЦІЯ «УКРЗОВНІШТРАНС» була задумана і заснована в дусі свободи та слідування принципам рівноправності, прозорості, довіри та взаємодопомоги.

Новий час ставить перед нам нові, більш складні виклики, і лише від нашої згуртованості і вірності нашим ідеалам залежатиме те, як ми будемо жити, працювати і розвиватися далі відповідно до нашого бачення та місії.

Бачення Асоціації: Лідерство на міжнародному ринку Учасників Асоціації, що надають транспортно-логістичні, туристичні та супутні послуги і об’єднують зусилля у сфері організації перевезень та доставки  вантажів, організації подорожей туристів і пасажирів, спрямовані на досягнення Цілей Сталого Розвитку ООН, керуючись принципами Глобального договору ООН та вимогами стандартів і технічних регламентів.

Місія Асоціації: Постійна координація господарської діяльності Учасників Асоціації щодо потреб транспортно-логістичного та туристичного ринку, використовуючи потенціал української транспортно-логістичної та туристичної інфраструктури. Сприяння спрощенню процедур торгівлі, підготовки компетентного персоналу, практичному використанню документів і форм ФІАТА, національних і міжнародних стандартів шляхом партнерства, співробітництва і взаємодії з Глобальним договором ООН, ФІАТА, ЮНВТО, іншими неурядовими та міжнародними організаціями, органами державної влади та місцевого самоврядування, заінтересованими учасниками ланцюга постачання.

Ласкаво просимо до нашої Родини!