Ми беремо участь

Пошукова форма

Про Асоціацію

АСОЦІАЦІЯ «УКРЗОВНІШТРАНС». З 1992 року на службі суспільству.

Коли ми говоримо про діяльність АСОЦІАЦІЇ «УКРЗОВНІШТРАНС», ми постійно задаємося питаннями про те, яка наша мета, у що ми віримо, навіщо ми існуємо?

І ми раз за разом знаходимо відповідь - що б ми не робили , ми віримо , що ми кидаємо виклик статусу - кво.

Ми віримо, що можна мислити інакше, діяти інакше.

Ми кидаємо виклик ситуації, що склалася в сфері транспорту і логістики шляхом впровадження інновацій, інтеграції учасників міжнародного ланцюга постачань в єдину національну транспортно-логістичну систему, практичного застосування документів і форм ФІАТА.

Ми приділяємо найпильнішу увагу системному вдосконаленню рівня підготовки та навчання співробітників транспортно-логістичних організацій, тому що ми віримо, що професійна компетентність – це основа і гарантія безпеки міжнародного ланцюга постачань.

Ми прагнемо об'єднати бізнес і наукові кола.

Ми об'єднуємо наукові кола і бізнес, тому що ми хочемо спільно розробляти кращі теоретичні і практичні рішення для зміни статусу-кво у сфері транспорту і логістики.

Ми віримо, що разом ми зможемо максимально ефективно використовувати наш найцінніший актив для досягнення успіху - нас із вами, людей, які довіряють один одному, які прагнуть працювати, вчитися і розвиватися.

Саме тому наші двері завжди гостинно відкриті для всіх зацікавлених учасників міжнародного ланцюга постачань.

Ласкаво просимо до нашої Асоціації!