Ми беремо участь

Пошукова форма

Загальні Збори Асоціації «Укрзовніштранс» підвело підсумки роботи за 2017 рік

22 Березень
2018

19 березня 2018 року в Чорноморську на базі ЗАТ «Іллічівськзовніштранс» відбулися Загальні збори Асоціації «Укрзовніштранс» в роботі якого взяли участь 19 уповноважених представників і запрошена Асоціація «УЛА» і Асоціація «Портове співтовариство». Загальні збори розглянуло наступні питання порядку денного:

1. Обговорення та затвердження Річного і Аудиторського звіту за 2017 рік.

2. Зміни в складі Учасників Асоціації за період 01.01.2017 - 19.03.2018 рр.

3. Обговорення та затвердження плану роботи, розміру внесків, кошторису, штатного, вартості бланків FIATA і вартості інформаційних послуг на 2018 рік.

4. Обговорення та затвердження змін до Статуту Асоціації «Укрзовніштранс».

5. Обрання нового складу Ради Асоціації на 2018 - 2023 рр.

6. Обговорення проекту нового «Положення про нагородження».

Загальні збори прослухало звіт генерального директора Найденко С.В. про результати роботи за 2017 рік. У минулому році 2017 році до складу Асоціації «Укрзовніштранс» в статусі дійсного Учасника були прийняті: ЧФ «ФІАЛАН», ТОВ «МУЛЬТИФОРВАРДИНГ», ТОВ «ГРЕЙНКОМ ШИППIНГ». Підписано МЕМОРАНДУМ про співробітництво і взаємодопомогу між Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України, Асоціацією «Укрзовніштранс» і Асоціацією міжнародних експедиторів України. Секретаріат Асоціації «Укрзовніштранс», в травні 2017 року сплатив щорічний внесок, який підтверджує членство в Міжнародній федерації експедиторських асоціацій (ФІАТА) і отримали відповідний диплом. Підтвердили членство в Європейській асоціації експедирування, транспорту, логістики та митних процедур (CLECAT), в Асоціації Транспортного коридору Схід-захід (EWTC), в Євразійському союзі транспортних, експедиторських та логістичних організацій (ЕСТЕЛО).

На Загальних зборах членів Асоціації міжнародних експедиторів та логістики «БАМЕ» Президент Асоціації транспортно-експедиторських і логістичних організацій України «Укрзовніштранс» Платонов Олег Ісаакович «За великий особистий внесок у розвиток транспортно-логістичного комплексу, зміцнення економічних зв'язків між Україною та Республікою Білорусь у сфері транспортної експедиції і логістики, активну роботу з підготовки кадрів» нагороджений почесним нагрудним знаком. У 2017 році Асоціації «Укрзовніштранс» приєдналася в якості співзасновника до Національної туристичної організації України. У вересні 2017 вступила в Асоціацію ділового співробітництва ГУАМ. Президент Асоціації «Укрзовніштранс» Олег Платонов був обраний віце-президентом FIATA. Статус Віце - президента допоможе просувати і популяризувати діяльність транспортно-експедиторських організацій, членів національних асоціацій, що призведе до досягнення нових успіхів. У 2017 році увійшла до складу нових Громадських рад Мінекономіки, Мінфіну і Агентства з питань електронного урядування, Державіаслужбі України.

Учасниками Асоціації в 2017 році використано 176 бланків FIATA FBL. Курс ФІАТА «Професійна підготовка міжнародних експедиторів вантажів» пройшли 17 осіб, курс «Управління ланцюгами поставок» 5 чоловік.

Участь в засіданні штаб-квартири ФІАТА 31.03 - 02.04.2017 року.

Більше 250 національних членів FIATA зібралися в 2017 році в рамках зустрічі Штаб-квартири FIATA, яка пройшла з 31 березня по 2 квітня в Цюріху. Участь у Всесвітньому конгресі ФІАТА 04 - 08.10.2017 року. Основною темою стала: «Логістика, що об'єднує глобальну торгівлю». На засіданнях інститутів, консультативних органів, регіональних органів та постійних комітетів FIATA обговорювалися такі питання як електронна комерція і її вплив на транспортно-експедиторську і логістичну промисловість, а також можливості адаптації експедиторських послуг відповідно до нових тенденцій.

Всесвітньому Конгресі ФІАТА були присутні понад 1000 делегатів з 77 країн світу.

Взяли участь в заходах в рамках Міжнародного транспортного тижня в Одесі 2017, в виставці Інтер-ТРАНСПОРТ 2017 31.05 - 02.06, ТрансУкраїна 2017 25 - 27.10.

В роботі Громадських рад при профільних центральних органах виконавчої влади, круглих столах, конференціях, нарадах. Участь в роботі Міжвідомчої Робочої групи щодо спрощення процедур міжнародної торгівлі та логістики в Україні в Технічному Комітеті «Стандарти діяльності підприємств та кваліфікації персоналу в галузі логістики, експедирування та управління ланцюгами поставок».

На Загальних зборах було прийнято рішення взяти до відома інформацію без зауважень щодо попередніх рішень Ради Асоціації про:

• придбання категорії дійсного учасника;

• придбання категорії асоційованого учасника;

• придбання категорії учасника-Спостерігача;

• добровільне скасування категорії учасників асоціації;

• примусове скасування категорії учасників асоціації.

Були розглянуті рекомендації щодо включення до індивідуальних членів FIATA.

На засіданні було розглянуто і затверджено нову редакцію Статуту Асоціації в частині: Місія, Бачення, Основні цілі.

Одноголосно було схвалено присвоєння статусу «Почесний Радник» віце-президенту Дербакову В.А.

Затверджено новий склад Ради Асоціації на наступні п'ять років 2018-2023 в складі Президент Платонов О.І.

Учасники Ради Асоціації:

1. Бахарєв А.А., ЗАТ «Іллічівськзовніштранс»

2. Горенко А.Г., ТОВ «Глобал Оушен Лінк»

3. Стрельникова Н.К., ТОВ «ПОРТІНВЕСТЛОДЖІСТІК»

4. Філіпенко В.В. ТОВ «ТЕК Зектер»

5. Хачатуряна А.Р. ТОВ КК «АЛЛЕГО»

Вітаємо оновлений склад Ради Асоціації!

Джерело Секретаріат Асоціації «Укрзовніштранс»