Ми беремо участь

Пошукова форма

Про процес відбору голови правління УЗ

26 Березень
2020

З огляду на зростання невизначеності з надзвичайною ситуацією через пандемію коронавируса в Україні і по всій Європі, а також пов'язані з цим непередбачувані події, що вимагають реагування, наглядова рада Укрзалізниці прийшла до висновку, що провести відбір голови правління так, як було спочатку заплановано і в ті ж терміни, неможливо. Не кажучи вже про можливість проведення особистих співбесід з потенційними іноземними кандидатами, практично неможливо б їх проводити навіть з вітчизняними заявниками.

Тому наглядова рада прийняла рішення визначити нові тимчасові рамки для процесу і уповільнити його, реагуючи цим в реальність кризи, з яким зіткнулася країна. Новий графік буде встановлений тільки ми отримаємо більше чіткості і бачення того, коли пандемічна криза може стати контрольованою. Ми не будемо перезавантажувати процес, в якому просунулися далеко вперед, або скасовувати те, що вже досягнуто, зате збережемо наявні результати. Консультант з підбору персоналу Бойден продовжить свою роботу за новим регламентом.

Йдучи вперед, як ми власне і робили раніше, Укрзалізниця тісно співпрацювати з державними органами влади і нашим акціонером на шляху подолання цієї кризи. Встановлено зараз тимчасовий режим управління з призначенням виконуючого обов'язки голови правління через припинення повноважень попереднього керівника поки триватиме.