Ми беремо участь

Пошукова форма

Обмін даними при мультимодальних перевезеннях, цифрові транспортні коридори і спрощення процедур торгівлі

23 Квітень
2020

Шановні колеги!

Європейська економічна комісія Організації Об'єднаних Націй (ЄЕК ООН), разом з Програмою розвитку комерційного права (CLDP) у співпраці з Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) та за підтримки Уряду України, організовує Десятий міжнародний семінар ЄЕК ООН щодо спрощення процедур торгівлі та транспорту: «Обмін даними при мультимодальних перевезеннях, цифрові транспортні коридори і спрощення процедур торгівлі».

Цього року семінар проводитиметься онлайн з 27 по 29 квітня 2020 року. Семінар зосередиться на обміні даними при мультимодальной перевезеннях на основі міжнародних стандартів таким чином, щоб узгоджені дані могли безперешкодно передаватися і повторно використовуватися в системах портового співтовариства, механізмах «єдиного вікна», а також на всій протяжності мультимодальних коридорів.

Програма буде охоплювати обговорення наступних питань:

  1. Обмін даними для документів різних видів транспорту:
    • що було зроблено після семінару 28 травня 2019 р напрямку обміну даними для декількох видів транспорту на основі загальних стандартів; 
    • обговорення на тему електронного обміну даними на залізничному транспорті та інтеграція обміну даними з іншими видами транспорту;
  2. Обмін даними на прикладі автодорожньої накладної eCMR;
  3. Можливості практичного застосування представлених концепцій;
  4. Системи портових співтовариств і стандартизований обмін даними;
  5. Заключна сесія, рекомендації - як залучити бізнес спільнота і регулятивні органи країн до подальшого розвитку цієї ініціативи з обміну даними.

ЄЕК ООН та його допоміжний орган, Центр Організації Об'єднаних Націй щодо спрощення процедур торгівлі та електронним діловим операціям (СЕФАКТ ООН), десятиліттями працюють над стандартизацією даних, що використовуються в міжнародній торгівлі.

Для участі в семінарі просимо зареєструватися за посиланням:

http://ittw.in.ua/unece2020/rus

 

         Час початку заходу:

10:00 - 10:30 (9:00 - 9:30 CET) кожен день з 27 по 29 квітня включно!