Ми беремо участь

Пошукова форма

Курс: "Управління ланцюгами поставок (Вищий диплом FIATA)"

06 Квітень
2018

АТ «ПЛАСКЕ» від імені асоційованого члена FIATA - АСОЦІАЦІЇ «ТРАНСПОРТНІ, ЕКСПЕДИТОРСЬКІ ТА ЛОГІСТИЧНІ ОРГАНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ «УКРЗОВНІШТРАНС» запрошує Вас взяти участь в курсі Управління ланцюгами поставок (Вищий диплом FIATA).

Програма курсу розроблена за сприяння кафедри «Менеджменту зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності» Одеського національного політехнічного університету та першої в світі була захищена 04 жовтня 2010 року на Всесвітньому конгресі FIATA в м Бангкок, Таїланд.

Цільова аудиторія: Керівники, менеджери і фахівці транспортно-експедиторських, транспортних і логістичних організацій; персонал суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності (імпортери, експортери); студенти і випускники транспортних ВНЗ, випускники курсів FIATA.

Програма курсу складається з 7 модулів, що охоплюють весь ланцюг формування вартості товару, від ідеї його створення до доставляння кінцевому споживачеві:

  • Управління ланцюгами поставок
  • Глобальний маркетинг
  • Міжнародне постачання управління контрактами
  • Виробничий і операційний менеджмент
  • Фінансовий менеджмент
  • Транспортний менеджмент

Програма курсу поєднує в собі теоретичний і практичний тренінг. Знання та навички, отримані під час проходження курсу і практичних робіт, які моделюють реальні виробничі процеси, в подальшому успішно застосовуються на практиці.

Загальна тривалість курсу - 3 тижні, заняття проводяться в два етапи. Аудиторні заняття проходять з понеділка по п'ятницю (14:00 - 18:00),

суботу (10:00-14:00).

Адреса проведення: м.Одеса, вул. Маразлієвська 14 А, АТ «ПЛАСКЕ».

Аудиторні заняття курсу проводяться в класах, забезпечених найсучаснішим обладнанням та навчальними інструментами.

В ході проходження курсу слухачі здають екзаменаційні роботи з кожного модуля і готують дипломну роботу. За умови успішного складання всіх екзаменаційних і дипломної робіт слухачі отримують Вищий диплом FIATA.

Вищий диплом FIATA гарантує високі стандарти підготовки та визнається як свідчення вищої кваліфікації в галузі управління ланцюгами поставок практично у всіх країнах світу.

Вартість курсу - 17 600,00 грн. (в т.ч. ПДВ 20%)

* Передбачена спеціальна вартість для другого учасника, спрямованого однією організацією (-5%), постійних клієнтів, членів АСОЦІАЦІЇ «УКРЗОВНІШТРАНС» (-10%).

У вартість інформаційно-консультаційного обслуговування включено:

- курс лекцій, консультацій, практичних занять

- інформаційно - методичні матеріали та література

- кава-паузи

- Диплом FIATA, що оформляється після успішної здачі іспитів і дипломної роботи

Графік проведення курсів

I етап: 14 - 26 травня 2018 р II етап: 04 - 09 червень 2018 р

Зареєструватися на курс можно на сайті АТ «ПЛАСКЕ»

http://plaske.ua/about_plaske/know_registration.php

За додатковою інформацією звертайтеся в АТ "ПЛАСКЕ":

+38 (048) 7 288 288, 7 385 385

consulting@plaske.ua                     Web-site: www.plaske.ua