Ми беремо участь

Пошукова форма

29 жовтня, стартував I етап курсу Професійної підготовки міжнародних експедиторів вантажів (Диплом FIATA).

08 Листопад
2018
Курс був відкритий Генеральним директором АСОЦІАЦІЇ «ТРАНСПОРТНІ, ЕКСПЕДИТОРСЬКІ І ЛОГІСТИЧНІ ОРГАНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ« УКРЗОВНІШТРАНС »Найденко Світланою. З вітальним словом виступив Хачатурян Артем Рафікович - Генеральний директор ТОВ "АЛЛЕГО", член ради з профпідготовки FIATA. Професійну підготовку (навчання) в рамках даної програми проводять інструктори - провідні фахівці-практики транспортно-експедиторської галузі, фахівці регіональної філії «Одеська залізниця ПАТ« УКРЗАЛІЗНИЦЯ », Одеської митниці УКРІНФОРМ України, професійні викладачі різних інститутів, університетів і академій, фахівці комерційних банків і страхових компаній, лектори, консультанти та експерти асоціацій - членів FIATA, що пройшли підготовку за програмою «Підготовка інструкторів» (Train-the-Trainer) FIATA. Центр професійної підготовки та підвищення кваліфікації АТ "ПЛАСКЕ" продовжує активно працювати на ринку більше 18 років і має в своєму арсеналі різні курси і програми, що дозволяють кожному бажаючому навчатися, розвиватися в своїй професії і, навіть, кардинально міняти область своєї діяльності.
Інформацію про всі види професійної підготовки можна знайти на сайті АТ «ПЛАСКЕ»: http://plaske.ua/about_plaske/know_service.php
Команда АТ «ПЛАСКЕ» завжди буде рада допомогти кожному бажаючому підвищити свою професійну цінність, збільшити багаж знань і досвіду в області експедиції вантажів!
 
 
Секретаріат Асоціації «Укрзовніштранс»